beauty/Body/NEWS

„Trenerka całej Polski” Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska, znana jako „trenerka całej Polski” i prekursorka rewolucyjnego podejścia do aktywności fizycznej, w kwietniu wydała swoją pierwszą książkę pt. „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. Książka na księgarniane półki trafiła 3 kwietnia, a w przedsprzedaży znalazła się 8 marca, w Dniu Kobiet.

zmien-swoje-zycie-z-ewa-chodakowska-b-iext21115872

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza polska trenerka personalna,  która udowadnia, że ciało i umysł to jedność, kończy właśnie prace nad swoją pierwszą książką. Ewa znana widzom z programu „Pytanie na śniadanie” w TVP 2 jako „trenerka całej Polski”, na stałe współpracuje z magazynem SHAPE, w półtora roku zdobyła blisko 200 tysięcy fanów na Facebooku, a jej programy ćwiczeń wydane na pięciu płytach DVD  błyskawicznie zyskały status bestsellerów.

Przeciwniczka ciągłego ważenia się i stosowania drastycznych diet, wyznawczyni holistycznej filozofii opartej na założeniu, że aktywność fizyczna przyczynia się do poprawy jakości życia w każdym jego aspekcie. Nie otacza się specjalistami od wizerunku, jest dostępna dla wszystkich, którzy chcą wraz z nią zmieniać się na lepsze. Osobiście odpowiada na setki maili dziennie, prowadzi zajęcia fitness i organizuje warsztaty treningowe. Zaraża optymizmem i pasją oraz pomaga odmieniać życie setkom tysięcy kobiet, które dzięki ćwiczeniom zyskują nie tylko doskonałą figurę, ale nowe pokłady energii oraz wiarę we własne możliwości i potencjał.

Osoby ćwiczące wraz z Ewą Chodakowską, bezpośrednio na sali, czy przed ekranami telewizorów, przechodzą szybką i niewiarygodną metamorfozę. To one stały się inspiracją do napisania książki, w której trenerka poprzez motywację, trening i racjonalne odżywianie, krok po kroku przeprowadza Czytelniczki przez proces zmierzający do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej, której celem jest osiągnięcie życiowej równowagi i szczęścia.

Poproszona o napisanie wstępu do książki dziennikarka TVP2 Marzena Rogalska, prywatnie wielbicielka metody treningowej Ewy i uczestniczka jej zajęć, pisze: Głęboko wierzę, że dacie się uwieść książce przygotowanej przez Ewę Chodakowską z taką pieczołowitością. Oddajcie pod jej opiekę swoich 30 dni po to, aby poczuć się lepiej. Aby zmienić swoje życie na pełniejsze i radośniejsze!

Książka zawiera kompleksowy program miesięcznej metamorfozy z podziałem na poszczególne dni: 30 dni, 30 treningów po 30 minut, 30 jadłospisów. Znajdziemy w niej motywację na każdy dzień, praktyczne porady dietetyczne i wskazówki treningowe oraz zdjęcia trenerki prezentującej ćwiczenia wraz ze szczegółowym opisem. Książka wydana będzie w poręcznym formacie, na pięknym papierze, opatrzona zostanie licznymi fotografiami, przewidziano w niej także miejsce na notatki Czytelniczek z każdego zrealizowanego dnia programu. Publikacja ta pozwoli każdemu wypróbować i stosować metodę Ewy Chodakowskiej na co dzień oraz zmieniać pozytywnie swoje życie, zgodnie z ideą autorki: „Piękne ciało to stan umysłu”.

Do współtworzenia książki Ewa zaprosiła swojego partnera życiowego Lefterisa Kavoukis, jednego z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s