Design/FASHION/Trends

Neonem po oczach

Fluo w biżuterii to jeden z najważniejszych trendów sezonu wiosna – lato 2013. Wyraziste, nieco przerysowane odcienie, już drugi rok z rzędu wzbudzają zachwyt wśród projektantów na całym globie. To również trend niezwykle wymagający: neony są totalne – stanowią najważniejszy determinujący element stroju.

Kolory spełniają w naszym życiu niebagatelną rolę: pobudzają, uspokajają, koją. Ich wpływ na ludzką psychikę od lat badają naukowcy. W wielu klinikach na świecie wykorzystuje się już energetyczne właściwości barw. Terapia kolorem wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy i depresji psychicznej.

Jeśli jesteś zmęczona szarością nieba koniecznie musisz zastosować fluoterapię, ale zamiast do lekarza lub farmaceuty zalecamy wybrać się na polowanie neonowych cudeniek, a naprawdę jest, w czym wybierać! Nie obowiązują żadne zasady. Wyróżnij się z beżowo- szarego tłumu, pokaż siłę soczystych kolorów i zaszalej tego lata. W wielu miejscach znajdziesz szaloną ofertę neonowej biżuterii: bransoletki, kolczyki, pierścienie, wisiory – wszystko to, czym możesz przyozdobić swoje ciało. Bez recepty!

Egzotyczna limonka, landrynkowy róż czy bezlitosny żółty to kolory, które sprawią, że wyróżnisz się w tłumie. Możesz je łączyć i mieszać do woli. Na nadgarstku, w uszach, na szyi. Gwarantujemy poprawę nastroju, zwalczenie depresji i ochotę do życia! W gratisie tytuł królowej stylizacji.

Neonowa kolekcja to po prostu zabawa – kolorem, stylem, fakturą. To manifest prawdziwej, czystej radości i pozytywnych emocji!

Cocktail'me_Een Dimitriadi_COC2166 (1) Cocktail'me_Elen Dimitriadi_COC2154 (1) Cocktailme_klamryHR (6) (1) Cocktail'me_LaMer_biżu (13) (1) Coctail'me_BexRox_coc_10'12(16) Coctail'me_C'me_HR (2) Coctail'me_HR (29)

Więcej nawww.cocktailme.pl

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s