Design/FASHION/Trends/World Fashion

Chocker, czyli mocny akcent

W tym sezonie, jeśli chcemy podążać za modą nie nosimy rzemyków, cienkich łańcuszków tylko chokery. Choker to imponujący naszyjnik oplatający naszą szyję, absolutny must have każdej fashionistki. Fantazyjne zakucie szyi, połączenie obroży z kolią. Ozdobi i ukryje niedoskonałości tej niezwykle delikatnej części ciała.

Nie jest to jednak stylizacja łatwa i nie pasuje każdej kobiecie. Wzbudza dużo kontrowersji i zainteresowania. Do noszenia chokerów trzeba odwagi i charyzmy. To bezkompromisowy trend dla buntowniczek nawiązujący do stylistyki lat 90.

Nosimy je zarówno w wieczorowych jak i casualowych stylizacjach. Nadadzą sznytu banalnej koszuli czy nieśmiertelnej małej czarnej. W zależności od okazji i sytuacji wybieramy odpowiedni rodzaj chockera. Te najbardziej trendy utrzymane są w mrocznym, gotyckim klimacie i wykorzystują elementy modnego stylu glamrock. Takie właśnie najchętniej wybiera najbardziej stylowa piosenkarka na świecie, Rihanna.

Równie na czasie są chokery w chłodnym industrialnym klimacie oraz te łączące elementy skórzane z metalowymi. W wieczorowych wydaniach chokery bywają bardziej barokowe, wykorzystują pióra i kaskady łańcuszków. Na dzień wybierzmy stonowane, ale nie zachowawcze, skórzane wersje chokerów.

Wraz z nadchodzącym latem najwyższy czas zmienić swój look. Jeśli brakuje ci odwagi na nieodwracalną zmianę fryzury lub koloru włosów zdecyduj się na wprowadzenie drobnych, ale widocznych zmian na swojej szyi. Choker nie tylko ją ozdobi, ale i zatuszuje wiek. Sprytne, czyż nie?!

Cocktail'me_Fallon(7) Cocktail'me_CCSkye(33) Cocktail'me_Fallon(8) Cocktail'me_Fallon(6) Cocktail'me_Fallon(35) Cocktail'me_Fallon(55) Cocktail'me_mix_XI'2011i(32) Cocktail'me_mix_XI'2011i(37) Cocktail'me_mix_XI'2011i(68) Cocktail'me_Moonstruck(16) Cocktail'me_moonstruck(70) Coctail'me_bexrox_mix_08(8)

Showroom Cocktail’me

Ul. Mokotowska 52 A

00-543Warszawa

http://www.coctailme.pl

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s