art/FASHION/NEWS/World Fashion

Baji – biżuteria, która zbawia świat

Trzy bransoletki połączone w jedną. Ten sam kolor. Ten sam styl. Ten sam materiał. Oszałamiające wrażenie.

Wybuchowa energia ozdób na nadgarstek już najbliższej jesieni zostanie poskromiona dyskretną obrączką, która sprawi, że bransoletki zostaną połączone swoistym węzłem małżeńskim. Miliony połyskujących koralików zamkniętych w jednej kompozycji to nowy, pulsujący trend stworzony nie tylko na próżne potrzeby modowych fashionistek.

Baji to subtelna biżuteria wyrabiana ręcznie w Nepalu. Jej twórcy w ramach filozofii Fairtade czyli Sprawiedliwy Handel, zapewniają pracę młodym dziewczętom, które w ten sposób zarabiają na swoją rodzinę i nie muszą zostać odsprzedane.

Bransoletki z koralikami świetnie komponują się z każdym stylem. Z klasyczną elegancją i nonszalanckim lookiem. Z powracającym do łask stylem hippie i biurowym dress codem. To nowa odsłona znanego już bogatego mankietu, który niepodzielnie króluje na nadgarstkach każdej modnisi.

Biżuteria Baji to filozofia, dzięki której każda z nas może przeciwdziałać niedoli świata. Warto ją mieć na ręku, nie tylko dlatego, że jest piękna, ale też aby okazać swą solidarność.

 

COCKTAIL'ME Baji 2 COCKTAIL'ME Baji 3 COCKTAIL'ME Baji 4 COCKTAIL'ME Baji 4(1) COCKTAIL'ME Baji 5 COCKTAIL'ME Baji 6 COCKTAIL'ME Baji 7 COCKTAIL'ME Baji 8 COCKTAIL'ME Baji 9 COCKTAIL'ME Baji 10

Zajrzyj do Cocktail’me i zachwyć się sprawiedliwymi koralikami.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s