FASHION/Trends/World Fashion

Punk is not dead

Już od czterdziestu lat subkultura punkowa fascynuje i inspiruje modę. Nurt ten od samego początku nawoływał do kreatywności w wyrażaniu poglądów poprzez strój. Ta niepohamowana siła napędowa wraca po latach z nowym impetem i w intrygującej wersji. Do obowiązkowej skórzanej kurtki i trampek nabitych ćwiekami dołącza połyskliwa biżuteria. Bo współczesny punk jest mocno glamour.

Nie zdradzamy ideałów punk rocka, jedynie go uszlachetniamy. Ostra, kanciasta biżuteria w połączeniu ze szlifowanymi, lśniącymi kryształami będzie zachwycającym miksem, który stanie się osobistym wyznaniem mody nowoczesnej kobiety.

Eleganckie i odrobinę zadziorne ozdoby zdzierają ze stylizacji mdły lukier, nadają im charakteru i prowokacyjnego looku. Romantyczny punk to trend tylko pozornie pełen sprzeczności, w istocie zaś doskonale odzwierciedla dążenie  do  zespolenia  ze  sobą  dwóch  żywiołów,ognia  z wodą, słońca z deszczem. To estetyczna prowokacja, której celem jest podkreślenie dwoistej natury człowieka.

Patrząc na te ozdoby nie sposób odebrać wrażenia, że punk naprawdę is not dead. Nadal jest pulsującym trendem w modzie, ale teraz jednak bardziej błyszczącym i połyskującym. Zaskarbiającym sobie względy wszystkich kobiet, również tych subtelnych i eleganckich, które do tej pory stroniły od rockowej biżuterii.

Cocktail'me_Fallon(44) Cocktail'me_Fallon(72) Cocktail'me_Fallon(100) Cocktail'me_COC6923 Cocktail'me_noir2013-14 Cocktail'me_noir.cd2013-7 (1) image005 image007

Bogactwo punkowych ozdób znajdziesz w showroomie Cocktail’me.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s