FASHION/NEWS/Trends/World Fashion

Małe, ale piękne

Człowiek od zarania dziejów ozdabia ciało biżuterią. Pierwsze ozdoby, jakie stworzył homo sapiens to bransoletki, naszyjniki i pierścionki.

Te ostatnie nie posiadały wówczas żadnego oczka i wyglądały jak niewielkie obręcze na palcu. Od tego czasu upłynęło kilka tysięcy lat, upadło wiele cywilizacji i obyczajów, ale jedno się nie zmieniło: wciąż chcemy zachwycać wyglądem i z pietyzmem obserwujemy zmieniające się trendy.

Efektowne pierścionki przez kilka sezonów były nieodłącznym elementem ubioru każdej modowej fashionistki. Teraz tendencja się polaryzuje. W prawdzie duża biżuteria nadal jest modna, ale coraz mocniej widać trend na małą biżuterię.

Subtelne pierścioneczki ozdabiające każdy palec z osobna są wykwintnym dodatkiem do każdego stroju na wiele różnych okazji. Będą bezpretensjonalną ozdobą Tshirt’a jak i eleganckiej wieczorowej sukni. Ich siła tkwi nie w wielkości, ale w dyskretnym uroku.  Najlepiej by było ich kilka.

_0006_Layer 42 _0011_Layer 37 Cocktail'me_0015_Layer 35 Cocktail'me_0019_Layer 11 copy 2 Cocktail'me_HR10-R3 Cocktail'me_LR4-R1 Cocktail'me_LR60-RG3 Cocktail'me_LR68-R1 image001 image003 image005 image007

www.cocktailme.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s