FASHION/NEWS/Polish Fashion/Trends

Tłumy na otwarciu salonu Pako Lorente

14 grudnia 2013 roku dla Pako Lorente zakończył się kolejnym sukcesem. Właściciele marki przy oklaskach gości i mediów otworzyli kolejny salon producenta męskiej odzieży – tym razem w Galerii „Słoneczna” w Radomiu. To przedostatnie otwarcie Pako Lorente w br. – po Radomiu na podbój czeka jeszcze Kraków.

Na przybyłych do radomskiej galerii gości już od rana czekała cała masa atrakcji. Gwiazdą otwarcia salonu Pako Lorente był Radosław Majdan, który prócz zdjęć i rozdawania autografów odpowiadał na pytania związane z marką, polecał swe ulubione stylizacje i zimowe kurtki Pako Lorente.

Na zagubionych w gąszczu nowości czekał stylista – na co dzień pracujący z warszawskimi celebrytami, dziennikarz modowy, Oscar Dąbkowski. Doradzał on przybyłym mężczyznom jak idealnie dopasować koszulę do garnituru oraz nauczał trudnej sztuki wiązania krawata. Ponadto odpowiadał na pytania związane z najnowszymi trendami w ubiorze na zimę czy nadchodzące Święta i Sylwestra.

Na przybyłych tego dnia do salonu mężczyzn czekała masa atrakcji, m.in. loteria, w której wylosowano szczęśliwego zwycięzcę, na którym Oscar przeprowadził metamorfozy. Stylista zaproponował zwycięzcy trzy idealnie pasujące do niego zestawy, z czego jeden – o wartości tysiąca złotych – otrzymał w prezencie od marki Pako Lorente.

Spotkanie z modą męską zakończyło się późnym wieczorem.

Właściciele marki zauważają, że po kolekcje Pako Lorente sięgają zarówno mężczyźni wybierający się na biznesowe spotkania, eleganckie kolacje, jak i ci chcący wieczór spędzić w gronie przyjaciół. Starają się by ich odzież zapewniała dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji.

DSC_0368 DSC_0351 DSC_0263 DSC_0207 DSC_0154 DSC_0141 DSC_0055 DSC_0052 DSC_0465 DSC_0032

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s