ART/Design/Polish Fashion

„FUERZA”- moc piękna i elegancji

 „Fuerza”–słowo zaczerpnięte z języka hiszpańskiego – oznacza siłę i wewnętrzną moc.

Teraz to nie tylko piękno wewnętrzne, ale i zewnętrzne, dzięki biżuterii marki Fuerza rodem z Katalonii. Z tą biżuterią poczujesz się autorką własnej drogi, by czerpać z niej radość, satysfakcję oraz pewność siebie.

Pragnąc sposobu na życie, który będzie źródłem satysfakcji i niczym nieposkromionej radości z wykonywanej pracy, Pani Magda, właścicielka marki Fuerza odkryła, że to wszystko może osiągnąć tworząc biżuterię. Jednak nie dowolną… Swoją drogę odnalazła w sercu Katalonii. Zawsze pragnęła związać się z Barceloną–tu z mężem pobrali się, tu wielokrotnie wraca na wakacje. To wreszcie Barcelona stała się inspiracją wszystkich kolekcji dla biżuterii stworzonej przez nią marki. Choć Fuerza czerpie również z antycznej Grecji oraz słowiańskich korzeni Pani Magdy…

Fuerza oznacza siłę, moc wewnętrzną i motywację do działania, odkrywania siebie i tworzenie sztuki. Mnie również dała siłę do zmiany mojego życia i rozpoczęcia zupełnie nowej drogi. Dzięki Fuerza czerpię radość z realizacji własnych pasji i niesienia przesłania innym kobietom. Fuerza to nie obowiązek. To zajęcie, które sprawia, że tracę poczucie czasu, wędrując po swoim świecie. Dzięki niej rozstałam się z pracą w korporacji. I dzięki niej wciąż możemy wracać do Katalonii… –mówi właścicielka i projektantka Magdalena Białas.

W swych pracach Pani Magda stawia na tworzenie oryginalnej i unikalnej biżuterii. Większość modeli to kolekcje jednorazowe lub krótkie tak, by każda Właścicielka biżuterii Fuerza czuła się wyjątkowo i aby dany model wyrażał wyłącznie tę kobietę. Inspiracje są czerpane z obserwacji życia, z podróży oraz osobistych wrażeń wyciągniętych z przebywania w Katalonii.

Wśród projektów możemy znaleźć biżuterię z muszli, kamieni naturalnych, skóry czy metalu. Znakiem rozpoznawczym marki sąprecyzja i dbałośćo szczegóły. Wykorzystując wyselekcjonowane, naturalne i wysokiej jakości materiały łączone za pomocąwyrafinowanych technik, marka otrzymuje małe dzieła sztuki, które kobieta może miećzawsze przy sobie. Wśród kolekcji oferuje szeroką gamę gustownych bransoletek, eleganckich naszyjników oraz przepięknych kolczyków. Oprawą biżuterii jest zawsze niepowtarzalna zawieszka Fuerza.

Biżuterię Fuerza noszą polskie gwiazdy, m.in.: Agnieszka Kawiorska, Honorata Witańska, Katarzyna Misiewicz czy Dorota Czaja. Agnieszka Kawiorska podkreśla unikalnośćstylu marki: „Biżuteria Fuerza świetnie wpisuje sięw mój styl, szczególnie lubiębransoletki z naturalnych kamieni i kryształków, które dodająodrobinęniepowtarzalnego sznytu nawet bardzo prostym ubraniom”. Honorata Witańska zwraca uwagęna „pozytywne wibracje”i uniwersalnośćkolekcji Fuerza: „Kiedy po raz pierwszy zetknęłam sięz biżuteriąFuerza, od razu poczułam, że jest w niej cośwyjątkowego. Jest w niej szyk, oryginalnośći pasja tych, którzy jątworzą. W jej bogatej ofercie zawsze znajdę błyskotkę na każdą okazję, od skromnej bransoletki na co dzieńpo szykowne kryształki na czerwony dywan. Fuerza jest ze mną codziennie”.

Fuerza tworzy niepowtarzalne wzory, często dostosowane do indywidualnych preferencji, tak aby ekspresyjnie wyrazić osobowość klientek i podkreślić ich wyszukany gust, wytworności elegancję.

DSC_0896 DSC_0934 DSC_1478 DSC_1543 DSC_1618 DSC_1842

 

Biżuteria jest dostępna w sklepie internetowym marki www.fuerza.pl/sklep/,  eleganckich butikach, showroomach i salonach jubilerskich. Fuerza można obejrzećna http://www.fuerza.pl oraz Fan Page marki www.fb.com/BizuteriaFuerza.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s