Design/Trends/World Fashion

Jesień w kratkę

STAMPS_rekl

Wszystko co chcielibyście o mnie wiedzieć, ale nawet nie musicie pytać. Wystarczy jeden rzut oka na nowe wzory zegarków z kolekcji S.T.A.M.P.S. Czas na zmiany i czas na wyrażenie siebie – to hasło od lat przyświeca marce designerskich zegarków, czy poprawniej „znaczków czasu” – S.T.A.M.P.S.
Pokaż co czujesz, co lubisz, jaka czy jaki jesteś – w tym sezonie, w danej chwil, teraz – a każdego dnia możesz zrobić to inaczej. Każda kolekcja pozwala na nieskończoną ilość kombinacji – znaczek czasu można nosić na pasku, bransoletce, łańcuszku czy breloku, albo przyklejać w dowolnym miejscu.
W najnowszej jesienno-zimowej kolekcji S.T.A.M.P.S – firma dwa razy w roku wprowadza nowe kolekcje – jak zwykle dużo różnorodnych motywów i kolorów, wiele inspiracji i odniesień. Prawdziwy modowy zawrót głowy! W tej kolekcji zarówno Panie, jak i Panowie znajdą swój czas na modny design i swoje ulubione motywy w kilku tematycznych liniach.
S.T.A.M.P.S – KOLEKCJA DAMSKA

„Kiss&Love“
To bardzo romantyczny i urokliwy trend, adresowany do „prawdziwej” księżniczki tkwiącej w każdej kobiecie. Proponowane kolory: czerwień, róż, zarówno ten mroczny jak i delikatny a także szarości oraz klasyczna biel i czerń. A wszystko „ubrane” w serca, usta, słodkie wypowiedzi (deklaracje) i romantyczne hasła.

f82cb08eb6ff559d7a2bf8ecea699f31„Zieleńszy odcień zieleni” – czyli zieleń to nowy czarny tego sezonu. Jak sama nazwa wskazuje w tej linii obowiązują wszystkie odcienie tego, zupełnie nie zimowego, koloru – czyli głęboka ciemna zieleń, jadeitowa zieleń, zieleń lasu i szmaragdowa zieleń – czasem w kombinacji z czernią i bielą. Oraz konieczne paski, wzorzyste printy i wyraziste nadruki.

4dba960dd513f6dfc85ccad8d2b60ac0„Bling Bling Baby” – czyli ostentacyjnie bogata i trochę niegrzeczna dziewczynka
„Bogactwo” i zabawa. Iskrzący, błyszczący i lśniący glamourowy trend powraca. Kolory kojarzą się z jesiennym pejzażem – miękkie szarości, karmel, beż, antracyt i ciemny brąz. Matowe tła i wzory ze strasu.

544bdb21ba071891f860a30bc9676ba8
„Luksusowy Grunge”
Powraca również grunge – tym razem jako miejski urok z wyszukanymi detalami. Czyli grunge’wo i zarazem elegancko, sportowo i jednocześnie klasycznie. W tej linii obowiązuje czerń, czerwień, denimowy błękit i szarość. Królują koronki, skóra, siatki i jeans oraz oczywiście najmodniejsza teraz krata, krata i jeszcze raz krata.

b5bc5d27b78ff89bc06cce1fed6bfc24S.T.A.P.M.S. – KOLEKCJA MĘSKA
Jesienno-zimowa kolekcja dla mężczyzn charakteryzuje się przede wszystkim wyrazistością. W związku z tym znajdziemy w ofercie dwie, ale za to niezwykle mocne nowe linie.
„W oku tygrysa”
To nie żadna przenośnia, to po prostu kolekcja oddająca hołd największemu drapieżnikowi na ziemi. Jego sile, urodzie i odwadze. Mamy tu dosłownie sportretowanego tygrysa i graficzne wariacje na jego temat. Wszystko z prawdziwym dalekowschodnim pazurem.

aa2948efc74e4256e93bd334553489d5
„Słowa, słowa, słowa” – czyli moje Hasło to Ja.
Ten trend oparty na krótkich wyrazistych komunikatach totalnie zawładnął światem designu i mody. Słowa, napisy, wyrazy, zdania, sentencje – są powszechne i jednocześnie indywidualne. Pozwalają na zabawę, ale i poważne deklaracje. Jedno krótkie zdanie i wszyscy mogą poznać Twój punkt widzenia. I na koniec jeśli zima to czas prezentów. Dlatego zupełnie niezależnie od nowej sezonowej kolekcji, w ofercie S.T.A.M.P.S. są już dostępne specjalne mikołajkowe, świąteczne i bardzo podchoinkowe wzory.

8060ea2edc5b16cfe4066e08020c87d6

Nowa kolekcja S.T.A.M.P.S. jest dostępna w Warszawie w butiku „Time To…Design Shop”, ul Poznańska 7 (wejście od Wilczej), a w całej Polsce na http://www.timeto.com.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s