FASHION/NEWS/Polish Fashion/Trends

Chocokate – słodkości pełne blasku!

CHOCOKATE to marka powstała z zamiłowania do słodkości, mody oraz sztuki. Ręcznie wykonane elementy w kształcie ciastek i pralin zmieniają swoją estetykę w zależności od tematyki kolekcji. Charakterystyczny piernikowy ludzik opowiada historie z życia projektantki oraz znanych jej nowoczesnych młodych kobiet. Miewa ona marzenia, podróżuje i uparcie dąży do spełnienia życiowych celów, kocha życie i tropi modowe trendy.

Kolekcja WISHES oparta jest na trzech charakterystycznych dla marki kształtach – piernikowego ludzika, serca i gwiazdy. Symbolizują one życzenia przyjaźni, miłości i szczęścia. Wykonane ze srebra i pozłacane herbatniki przypominające karty do gry, pierścionki, kolczyki oraz bransoletki, to propozycja dla osób ceniących słodki, bajkowy styl połączony z elegancją i minimalizmem.

BeautifulSoulsRing:239.00zl BeautifulSoulsEarrings:109.00 BeautifulSoulsBiscuitNecklace:269.00 BeautifulSoulsBiscuitEarrings:249.00zl 3RINGS SET-LUCK RING,LOVERING,BEAUTIFULSOULSring LuckRing239.00 LuckEarrings:109.00zl1l LuckChainEarring229.00zl: LuckBiscuitEarrings249.00: LuckBiscuit Charm Bracelet209.00: LUCK Biscuit Necklace269.00zl LoveCuffBracelet:399zl LoveBiscuitNecklacel:269.00 LoveBiscuitEarrings:249.00 Love Ring:239.00 Love Earrings:109.00zl

BEAUTIFUL SOULS NECKLACE

Wyraziste projekty Chocokate pokochały liczne polskie i zagraniczne gwiazdy. Artykuły na temat biżuterii publikowane były w prestiżowych magazynach mody – Elle, Glamour, Twój Styl, Viva!Moda, a także docenione przez stylistów zagranicznych portali i magazynów modowych. Spotkały się one również z uznaniem podczas licznych wystaw, między innymi w Londynie, Los Angeles, a także w Nowym Jorku, mieście, do którego projektantka powraca po kolejne inspiracje.

http://www.chocokate.com – SKLEP ONLINE.

1 komentarz do “Chocokate – słodkości pełne blasku!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s