FASHION/NEWS/Trends/World Fashion

Rafał Maślak twarzą kampanii marki TERRANOVA!

Rafał Maślak, Mister Polski 2014 i 3 v-ce Mister International został twarzą włoskiej marki odzieżowej Terranova! Przez kolejny rok Rafał będzie promował odzież i dodatki marki, która jest uwielbiana przez nastolatków, ze względu na zgodność z trendami i atrakcyjne ceny.  

Rafał Maślak przykłada dużą wagę do swoich stylizacji – są zawsze perfekcyjnie dopasowane nie tylko do sylwetki, ale również do okazji i zawsze zgodne z aktualnymi trendami. Dlaczego zdecydował się na współpracę z marką Terranova? Mister Polski zawsze podkreśla, że nie trzeba wydawać fortuny, by świetnie wyglądać, co udowadnia w stylizacjach prezentowanych na jego profilach w mediach społecznościowych (Facebook czy Instagram). Terranova natomiast posiada bardzo bogatą ofertę dobrej jakości ubrań w świetnej cenie, co stwarza nieskończenie wiele możliwości tworzenia looków na wszystkie okazje – na co dzień i od święta.

Pierwsza sesja zdjęciowa dla Terranova, w której wystąpił Rafał, prezentuje codzienne typowo miejskie stylizacje, które wyróżniają się oryginalnym doborem kolorów i ciekawym połączeniem sportowego i casualowego stylu. To idealna propozycja dla mężczyzn, którzy cenią sobie modny, oryginalny wygląd i jednocześnie nie chcą wydawać fortuny – dzięki ubraniom i dodatkom Terranova w końcu udało się to pogodzić – wystarczy popatrzeć na Rafała!

LEM_0763LEM_0766LEM_0819LEM_0930LEM_0945LEM_0980LEM_1069LEM_8137LEM_8177LEM_8316rafałZrzut ekranu 2016-03-15 o 12.33.47

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s