beauty/Best of Beauty/Body/NEWS/Visage

6 kroków do piękna!

Poznaj 6 zabiegów lunchowych z efektem natychmiastowym!

Karnawał to odwieczny czas wychodzenia do innych. Chętniej zmieniamy coś w naszym wyglądzie i przeważnie chcemy efektu od razu. Najlepiej, żeby inni zauważyli tę zmianę, ale zachodzili przy tym w głowę, co się zmieniło tak naprawdę? „Rewelacyjnie wyglądasz”, „wyglądasz, jakbyś się dobrze wyspała”, „promieniejesz!”, „wyglądasz, jakbyś była zakochana” – to tylko niektóre z komentarzy, jakie pragnęłybyśmy wtedy usłyszeć. Poznajcie 6 najbardziej pożądanych zabiegów o natychmiastowym działaniu, polecanych przed tzw. wielkim wyjściem.

  1. Botox

Chcesz pozbyć się postarzających „kurzych łapek” lub surowej „lwiej zmarszczki? Najlepszym rozwiązaniem będzie zastrzyk z Botoxu. Pożądany efekt w zależności od wieku, stanu skóry, uzyskasz w ciągu 3-10 dni po zabiegu. Efektem ostatecznym jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale lekkie uniesienie łuku brwiowego, dzięki czemu oko ładnie się otwiera, a twarz wygląda na młodszą. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut i nie wymaga żadnego znieczulenia. Botox jest bezpieczny, ponieważ dociera dokładnie tam, gdzie chcemy. Rozluźnia tylko te mięśnie, do których został wstrzyknięty i nie przemieszcza się do innych okolic. Nie ma więc wpływu na mimikę twarzy i jedynie miejsca leczone są pozbawione zmarszczek. Nie wybierajcie się jednak zaraz po zabiegu na jogę, bo preparat musi się „uleżeć”. Cena: 560 zł/ 1 okolica.

wypelniacze_policzkihttp://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/botox-zmarszczki-mimiczne

  1. Wypełnianie zmarszczek

Jesteś posiadaczką głębokich zmarszczek lub zauważyłaś, że miejsca niegdyś naturalnie wypełnione tkanką tłuszczową, np. policzki, zaczynają się zapadać? To normalny proces, ale nie musisz godzić się na dyktaturę. W końcu, po co wymyślono wypełniacze? Spośród wielu obecnych na rynku na uwagę zasługuje Ellansé™. To nowa rodzina stabilnych i w pełni wchłanialnych wypełniaczy, w których po raz pierwszy wykorzystano technologię regulowanej długowieczności (Tunable Longevity Technology). Preparat zaprojektowano w czterech „rozmiarach”, czyli wariantach wyznaczających przewidywalny czas stabilnie utrzymującego się efektu zabiegowego: S (1 rok), M (2 lata), L (3 lata), E (4 lata).  Możesz sama dokonać wyboru, a tym samym zdecydować, jak długo chcesz zachować efekt wypełnienia – rok czy cztery lata. Efekt widoczny jest od razu! Cena: 1000 zł (1 rok), 1500 zł (2 lata), 1750 zł (3 lata), 1950 zł (4 lata).

Do wyboru masz tradycyjne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego – cena 1110 zł; efekt utrzymuje się do roku i Radiesse (hydroksyapatyt wapnia) – cena od 1300 zł; efekt utrzymuje się ponad rok.

wypelniacze_bruzdy-nosowo-wargowehttp://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/ellance

  1. Nici liftingujące

Twój owal zaczyna przysparzać problemów? Nie jest już tak wyraźny i mówiąc całkiem szczerze zaczyna nieco „siadać”? Pomogą nici liftingujące. W ciągu kilku dni odmłodniejesz o jakieś 10 lat.  Po wprowadzeniu pod skórę i naciągnięciu, nici zaczepiają się w tkankach i za sprawą mikro-haczyków podciągają owal praktycznie od razu. Nici wykonane są z polidioksanonu i po pewnym czasie ulegają całkowitemu rozpuszczeniu. Prowadzi to do zwiększenia produkcji kolagenu i substancji międzykomórkowej w skórze, a to znacznie poprawia jej jakość. Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się niewielki obrzęk, zaczerwienienie, a niekiedy nawet siniak. Dlatego warto około 2-3 dni zarezerwować tylko dla siebie. Po około tygodniu, dwóch nici odpowiednio układają się w tkance, a ewentualne nierówności znikają bezpowrotnie. Efekt zabiegu widoczny jest od razu i utrzymuje się, relatywnie do stanu skóry sprzed zabiegu i ilości zaaplikowanych nici, od roku do trzech lat. Cały zabieg trwa od 30 min do godziny i kosztuje od 2500 do 6 000, w zależności od ilości zużytego materiału. Prawie nie boli!

zdjecia-przed-o-po-2-happy-lifthttp://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/nici-liftingujace-first-lift-pdo

  1. Powiększanie ust

Zresztą nie tylko powiększanie, ale nadanie pełniejszego, bardziej ponętnego kształtu. Efekt nie tylko będzie natychmiastowy, ale przy tym nie do przeoczenia! Preparat do powiększania i konturowania ust – StylAge Special Lips Lido – ma postać żelu, zawiera także lidokainę, która zmniejsza dyskomfort towarzyszący iniekcji (wstrzykiwaniu preparatu). Dodatkowa zawartość naturalnego antyoksydantu – mannitolu, opóźnia degradację kwasu hialuronowego, wydłużając tym samym okres jego utrzymywania się w ustach. Po podaniu żelu w usta preparat natychmiast wiąże wodę i powiększa ich objętość oraz modeluje kontur. Zabieg trwa ok. 30 min i jest prawie bezbolesny. Kosztuje ok. 1200 zł, choć możecie spotkać się z ceną już od ok. 900 zł (w okresie karnawału zdarzają się promocje). Pamiętajcie, aby na zabieg umówić się na 3 dni przed ważnym wydarzeniem, bo bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić niewielkie siniaki i lekki obrzęk.

wypelniacze_usta_np-stylagehttp://mediderm.com.pl/zabiegi/zabiegi-medyczne/kwas-hialuronowy-modelowanie-ust

  1. Nawilżanie

Cryolift, inaczej zabieg elektroniczną kostką lodu. Pytaj o jego trzy ekskluzywne warianty: Mesoestetic Stem Cell, Mesoestetic Energy C i Mesoestetic Collagen 360 °. Działają intensywnie i są wzbogacone o dodatkowe składniki odżywcze, m.in. wit. C, komórki macierzyste i kolagen. Składniki poprawiają gęstość skóry, działają antyoksydacyjnie i ujędrniająco. Cryolift polecany jest osobom borykającym się z różnymi problemami skóry, w tym wiotkością, obrzękami i cieniami pod oczami, rozszerzonymi naczynkami, czy rumieniem. Gwałtowne oziębienie skóry, uzyskiwane za pomocą specjalnej sondy masującej uwalniającej zimno o temperaturze od -10 do – 18C, powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek. Wersja podstawowa kosztuje ok. 250 zł/1 zabieg, ekskluzywna ok. 350 zł/ 1 zabieg.

http://mediderm.com.pl/cryolift-uczyni-gwiazde-balu

  1. Masaż

Nic tak dobrze nie działa, jak odprężający masaż! Możesz zdecydować się na wersję typu SPA, np. ciepłym, aromatycznym olejem ze świecy lub postawić na jego bardziej zadaniowe wersje: Icoone (masaż z podciśnieniem) i Venus Legacy (masaż z wykorzystaniem fal radiowych, pola elektromagnetycznego i podciśnienia). Cel: modelowanie, ujędrnianie i likwidacja cellulitu! Po zabiegach poczujesz się lekko, a myśl o kontynuowaniu kuracji modelująco-ujędrniających dodatkowo poprawi nastrój. Pamiętaj, że każdy z ww. masaży ma swoją wersję specjalnie na okolice twarzy, np. oczu. To doskonała okazja, żeby pozbyć się obrzęków będących wynikiem zaburzeń krążenia i niedoborów tlenu. Ceny masaży rozpoczynają się już od 150 zł.

venus-legacy_brzuch-2

http://mediderm.com.pl/wysmuklic-cialo-2-tygodnie-icoone-guam

http://mediderm.com.pl/ujedrniajaco-modelujacy-zabieg-venus-legacy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s