About

11852217_971846922883962_724898834_o

Fot: Ela Chabierska

Magdalena Iwańska – redaktor prowadząca, stylistka, kreator wizerunku, trendsetterka.

Moda i stylizacja to moja pasja, odkąd sięgam pamięcią. A od wielu lat to także mój sposób na życie. Wrodzone wyczucie stylu, doskonały gust oraz zmysł artystyczny sprawiają, że tworzę wyszukane, szykowne i przede wszystkim niesztampowe propozycje stylizacji, wyróżniające się indywidualnym podejściem do klienta.

Branża mody, zarówno krajowa, jak i zagraniczna, jest mi bardzo bliska. Często uczestniczę w najważniejszych wydarzeniach modowych w Polsce, znanych projektach, sesjach zdjęciowych, współpracuję z cenionymi firmami, a także z wieloma osobistościami świata show-biznesu.

Byłam redaktor prowadzącą portali o modzie – sophisti.pl i sophistifashion.pl. Obecnie m.in. tworzę magazyny z zakresu mody i lifestyle’u dla wydawnictwa Valkea Media SA oraz prowadzę bloga kreatorniastylu.com. Oprócz tego publikuję artykuły na łamach wielu tematycznych magazynów oraz portali internetowych.

Moja specjalność to kompleksowa stylizacja pokazów mody, sesji fotograficznych, reklam oraz produkcji telewizyjnych. Zajmuję się też kreowaniem wizerunku osób publicznych oraz prywatnych, prowadzę szkolenia i warsztaty z zakresu mody, stylu, dress code oraz personal shopping w kraju i zagranicą.